A.AKSU TURİZM 1987 yılından bugüne sektördeki tecrübe ve deneyimiyle araçlarının ve çalışanlarının güvenlik ve kalite standartlarını daima en üst düzeyde sürdürmüş tüm yasal koşullara uygunluk sağlamış ve müşterilerinin tüm talep ve tercihlerine beklentilerininde üstünde yanıt vermeyi ilke edinmiştir.

İnancımıza göre; Personel ve öğrencilerimize saygı ve sevgi ile muamele edilerek güvenli ve konforlu ulaşım şartları sağlandığında gayretleri artmakta verimlilik en üst düzeylere çıkarak tüm taraflara yarar sağlamaktadır.

Amacımız; Her zaman güvenebileceğiniz sizlerle aynı değerleri paylaşan ticari faaliyetlerini tüm ahlak kurallarına ve teamüllere uyarak sürdüren,sorumluluğunun bilincinde bir firma olmak ve siz değerli müşterilerimize uzun yıllar hizmet vermektir.

A.AKSU TURİZM tüm bu ilkelerinden ödün vermeden deneyimli ve dinamik kadrosuyla en kaliteli servis organizasyonlarını gerçekleştirmek için 100 araçlık filosuyla özen ve özveriyle çalışmaktadır. Siz Değerli müşterilerimizle çalışmanında Sektörün İlklerinden olan firmamız için gurur kaynağı olacağını belirtir işlerinizde başarılar dileriz.